Pavel Šiška – Deloitte – Jak vybudovat firemní kulturu v startupu nebo korporaci.

Monday, September 16, 2019, 4:00 – 8:00 PM UTC

Jaké problémy a co všechno je potřeba k vybudování úspěšné firemní kultury, to nám Pavel prozradí ve Fireside chatu se Zdenem Konečným z marketingové agentury KREJTA 16. Září 2019 v ImpacHubu v Brně.

About this event

Vybudovat a nastavit firemní kulturu v menším startupu nebo větší společnosti není často lehký úkol. Své o tom ví i Pavel Šiška, který je vedoucím partnerem poradenských služeb ve společnosti Deloitte od roku 2013. Pavel se dlouhodobě věnuje propojování businessu a IT, analytice a inovacím. Před nástupem do Deloittu pracoval v IBM, v Commerzbank a BNP Dresdner Bank a hned po škole založil vlastní consultingovou společnost, která pomáhala zahraničním společnostem se vstupem na Český trh.

Jaké problémy a co všechno je potřeba k vybudování úspěšné firemní kultury, to nám Pavel prozradí ve Fireside chatu se Zdenem Konečným z marketingové agentury KREJTA 16. Září 2019 v ImpacHubu v Brně.

Co se dozvíte?

● Hlavní rozdíly ve firemní kultuře startupu a korporace?

● Jak správně vést lidi?

● Jak změnit nevyhovující firemní kulturu?

● Co je to servant leadership?

● Jak správně vysvětlit podstatu vaší služby?

● A mnoho dalšího…

Komu je akce určena?

Všem, kteří se chtějí dozvědět, jak ve světě prosadit svůj nápad, těm, co chtějí obohatit své znalosti a poznat lidi s podobnými zájmy.

Jaký je harmonogram akce?

● 18:00-19:00 Fireside chat s Pavlem Šiškou

● 19:00-22:00 Networking s občerstvením

Lístek na akci stojí 100 Kč a je třeba se registrovat.

Pavel Šiška

Vedoucí partner consultingu v Deloitte.

Pavel Šiška je vedoucím partnerem oddělení poradenských služeb společnosti Deloitte od roku 2013. Pavel se dlouhodobě věnuje propojování businessu a IT, analytice a inovacím. Z hlediska odvětví se podstatnou část svého profesního života věnoval bankovnictví a pojišťovnictví. Před nástupem do Deloittu pracoval v IBM, v Commerzbank a BNP Dresdner Bank. Pavla ve Fireside Chatu vyzpovídá Zdeno Konečný z marketingové agentury KREJTA.

Check out what happened

When

When

Monday, September 16, 2019
4:00 PM – 8:00 PM UTC

Agenda

4:00 PMFireside chat s Pavlem Šiškou