Soňa Jonášová – Zakladatelka Institutu Cirkulární Ekonomiky

Thursday, February 20, 2020, 5:30 – 9:00 PM UTC

Téma obnovitelné a udržitelné světové ekonomiky je čím dál, tím víc aktuálním tématem ve světě firem a startupů. Své o tom také ví také Soňa Jonášová, zakladatelka a ředitelka Institutu Cirkulární Ekonomiky.

About this event

Cílem INCIEN je aktivní osvěta a pomoc s implementací principů cirkulární ekonomiky, a to na všech úrovních od implementace evropského legislativního balíčku o cirkulární ekonomice, tak po praktické zavádění na úrovni firem, obcí a regionů.

O tom, jak to všechno funguje, proč INCIEN vznikl a jak pomáhá firmám implementovat projekty cirkulární ekonomiky nám prozradí Soňa Jonášová ve fireside chatu se Zdenem Konečným z marketingové agentury KREJTA 20. února 2020 v prostorách JIC v Brně.


Co se dozvíte?

● Jaké překážky se Soně a jejímu týmu staví při práci do cesty?

● Jaké příležitosti nás čekají do budoucna v odvětví cirkulární ekonomiky?

● Na co si dát pozor, když se rozhodneme podnikat v cirkulární ekonomice?

● Jak cirkulární ekonomika může do budoucna ovlivnit chod zaběhnutých oborů?

● Proč věnovat větší pozornost tomuto tématu

a mnoho dalšího…


Komu je akce určena?

Podnikatelům, manažerům, startupistům a vlastně všem, kteří se chtějí dozvědět, jak ve světě prosadit svůj nápad a chtějí obohatit své znalosti. Mimo to se můžete těšit na možnost poznat lidi s podobnými zájmy a příjemně strávený večer.


Jaký je harmonogram akce?

● 18:30-19:30 Fireside chat se Soňou Jonášovou

● 19:30-21:00 Networking


Soňa Jonášová

Zakladatelka a ředitelka Institutu cirkulární ekonomiky INCIEN

Soňa v roce 2015 založila Institut Cirkulární Ekonomiky, z. ú. (INCIEN), který již od roku 2016 funguje i na Slovensku. Aktivně se podílí na přechodu z lineárního na cirkulární systém hospodářství v České republice. V INCIEN je zodpovědná za rozvojové aktivity a spolupráci s klíčovými zainteresovanými stranami v ČR i v zahraničí. Mimo to se sama snaží přizpůsobit svůj životní styl právě těmto zásadám a i na toto téma se společně pobavíme.

Při mnoha aktivitách napomáhajících samotné cirkulární ekonomice narazila na velké množství zajímavostí a překážek o které se s námi v průběhu večera také podělí. Je zajímavou a důležitou osobností na české scéně a my se moc těšíme na společný večer v JICu.

Tak neváhejte a doražte!

Check out what happened

When

When

Thursday, February 20, 2020
5:30 PM – 9:00 PM UTC

Venue map

Agenda

5:30 PMFireside chat se Soňou Jonášovou
6:30 PMNetworking