End Of Year Party 2018 Startup Grind Dnipro

Wednesday, December 19, 2018, 4:30 – 8:00 PM UTC

19 грудня ми проведемо Startup Grind Dnipro EndOfYear Party - вечірку за підсумками року в стартап галузі як локальної, так і глобальної. Розповімо вам про те, що готує оргкоманда на Startup Grind Global 2019, поділимося інсайтами учасників Startup Grind Startup Program, і розіграємо 1 квиток на участь в міжнародній конференції Startup Grind, яка пройде в лютому в Silicon Valley!

About this event

19 грудня ми проведемо Startup Grind Dnipro EndOfYear Party - вечірку за підсумками року в стартап галузі як локальної, так і глобальної.

Розповімо вам про те, що готує оргкоманда на Startup Grind Global 2019, поділимося інсайтами учасників Startup Grind Startup Program, і розіграємо 1 квиток на участь в міжнародній конференції Startup Grind, яка пройде в лютому в Silicon Valley!

Спікери попередніх подій Startup Grind Dnipro поділяться своїми досягненнями за минулий рік, надихнуть успіхами і допоможуть визначити вектор руху і тренди майбутнього учасникам нашого ком'юніті.

Протягом заходу буде можливість розповісти в Open Microphone про свій проект (бізнес), завдання, цілі і запити. Шанси знайти собі партнерів і однодумців прямо на вечірці)

Для більш продуктивного нетворкінгу весь вечір пригощає смачними коктейлями Бармен всєя Dnipro, який створить по вашому запиту унікальний напій)

Приходьте 19 грудня в 18:30 в I Coworking Hub (пр. Яворницького, 3) і заряджайтеся правильним настроєм на рік вперед!

Check out what happened

When

When

Wednesday, December 19, 2018
4:30 PM – 8:00 PM UTC

Agenda

4:30 PMRegistration
5:00 PMOpenning & Year Summary from Chapter Director
5:30 PMSpeakers on the stage
6:00 PMCoffee break & Networking
6:30 PMGiveaway
7:00 PMCocktails & Networking