SGWomen 2021: Виклики та можливості для жінок у бізнесі

Thursday, May 27, 2021, 3:00 – 5:30 PM UTC

27 травня, ми проведемо онлайн-зустріч з українками зі сфер: стартапи, акселератори та фонди. Засновниця стартапу розкаже їх історію, що заряджає їх на просування вперед, які є челенджі. СЕО українського акселератора - про те, які програми і можливості зараз наявні, що допомагає розвиватися молодим бізнесам. Менеджерка програми Агентства США з міжнародного розвитку - про можливості фінансування.

About this event

У глобальному ком'юніті Startup Grind є прекрасна ініціатива-традиція: щороку в травні проводяться заходи, присвячені жінкам - лідерам, активісткам, підприємицям. #SGWomen Leaders - це ініціатива, де ми з гордістю відзначаємо досягнення успішних жінок у всьому світі. Ці жінки - засновниці компаній, венчурні капіталісти, інженери, топ-менеджери, євангелістки.

27 травня, о 18:00, ми проведемо онлайн-зустріч з українками - драйверами української підприємницької та інноваційної сфери.

Ми запросили представниць з трьох сфер: стартапи, акселератори та фонди.

Запрошуємо долучитися, якщо ви є рушійною силою власного підприємства і хочете дізнатися про шляхи розвитку інноваційних бізнесів в Україні та за її межами.

Спочатку ми вислухаємо засновницю компанії-стартапу: дізнаємося їх історію, що заряджає їх на просування вперед, допомагає розвивати компанії і продукт. Після поговоримо з СЕО провідного українського акселератора про те, як суто жіноча компанія справляється з усіма викликами, які програми і можливості зараз є в Україні і Європі, що допомагає розвиватися молодим стартапам і бізнесам.

Також поговоримо про тему жіночого підприємництва та його вплив на економіку з менеджеркою програми Агенції США з міжнародного розвитку, а також дізнаємося, які програми і можливості грантового фінансування зараз актуальні.

Знайомтеся, наші спікерки:
Ксенія Бєлкіна - СEО і співзасновниця Cardiomo
Марія Романова - CEO акселератора RadarTech
Олеся Залуська - заступниця керівника програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України"

Розклад івенту:

18:00 - 18:10 - привітання, знайомство, історія ініціативи

18 : 10 - 18:40 - виступ Ксенії Белкіної

18:40 - 18:50 - питання і відповіді

18:50 - 19:20 - виступ Марії Романової

19:20 - 19:30 - питання і відповіді

19:30 - 20 : 00 - виступ Олесі Залуської

20:00 - 20:10 - питання і відповіді

Участь у події - безкоштовна, за умови реєстрації.

_______________________

Ми в Startup Grind разом з багатьма іншими організаціями та приватними особами працюємо, щоб допомогти впровадити зміни в індустрію технологій. Ми заохочуємо до інклюзивного мислення в нашій організації, яка налічує понад 600 локальних підрозділів в 250 країн світу.

Місія Startup Grind - навчати, надихати, надавати корисні контакти і - допомагати кожному підприємцю в світі. Ми робимо роботу, якою пишаємося. Ми запроваджуємо сервіси, які допомагають іншим йти назустріч позитивним змінам. Ми кожен раз робимо свій внесок для розвитку ідеї різноманітності та відкритості як стандарту.

Хоча ми відзначаємо досягнення жінок-лідерів увесь рік, протягом цього місяця, присвяченого #SGWomen ми висловлюємо особливу подяку дивовижним, неймовірним, розумним (ми можемо продовжувати і продовжувати!) Жінкам, які роблять технологічні, інвестиційні та стартап сфери такими, якими вони є сьогодні.

Ми хочемо, щоб інші компанії та організації об'єднувалися разом навколо цієї ідеї, щоб посилити наші дії і звичайно ж, ми розповідаємо про це світу за допомогою наших зустрічей і івентів за участю жінок-лідерів - приєднуйтесь до нас (онлайн) в цей четвер і підтримайте ініціативу.

До зустрічі!

Check out what happened

When

When

Thursday, May 27, 2021
3:00 PM – 5:30 PM UTC

Agenda

3:00 PMПривітання, знайомство
3:10 PMвиступ Ксенії Бєлкіної
3:50 PMвиступ Марії Романової
4:20 PMвиступ Олесі Залуської
4:50 PMсесія питань та відповідей