Od Startupu do Korporacji, czyli jak wyskalować swoją firmę.

Thursday, February 27, 2020, 5:30 – 8:00 PM UTC

Zapraszam serdecznie do lutowej edycji spotkania Startup Grind Kraków, którego gościem będzie Dawid Zieliński - założyciel i prezes Zarządu Columbus Energy, lidera rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Od 6 lat z sukcesem rozwija firmę, której zaufało już ponad 10 000 rodzin, a sama spółka wyceniana jest przez inwestorów giełdowych na prawie 1 mld zł.

About this event

Zapraszamy serdecznie do lutowej edycji spotkania Startup Grind Kraków, która odbędzie się 27/02/2020 o godzinie 18.30. Naszym gościem będzie Dawid Zieliński - założyciel i prezes Zarządu Columbus Energy, lidera rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Od 6 lat z sukcesem rozwija firmę, której zaufało już ponad 10 000 rodzin, a sama spółka wyceniana jest przez inwestorów giełdowych na prawie 1 mld zł. Na co dzień przedsiębiorca, wizjoner oraz osoba aktywnie działająca na rzecz ekologii. Od 2007 roku zdobywał doświadczenie menedżerskie, pracując dla Heidelberg Technology Centre, Air BP, czy też MARS Polska. W 2009 skupił się na odnawialnych źródłach energii. Podczas spotkania dowiecie się jak wyskalować firmę i odnieść sukces w rozmowie, którą  poprowadzi Stan Forczek, a także sami będziecie mogli zadać pytania na interesujące was tematy i porozmawiać w zrelaksowanej atmosferze podczas networkingu zaraz po oficjalnej części spotkania. Bilety można zakupić na: https://www.startupgrind.com/krakow/.

Koszt biletu to 25zł (w tym poczęstunek).  

Szczególne podziękowania dla Dawida Zielińskiego za przyjęcie naszego zaproszenia na wydarzenie, Cluster Cowork za udzielenie przestrzeni na ulicy Józefitów 8, Rexton Digital za oprawę medialną, Popcorn Polska za zorganizowanie eventu oraz Galerii Variete za wsparcie. 

Check out what happened

When

When

Thursday, February 27, 2020
5:30 PM – 8:00 PM UTC

Venue map

Agenda

5:30 PMRozpoczęcie
6:20 PMQ&A
6:40 PMNetworking