Od Startupu do Korporacji, czyli jak wyskalować swoją firmę.

Cluster Cowork - Józefitów 8 Kraków, 30-039 - View Map
Krakow
Thu, Feb 27, 6:30 PM (CET)

Check out what happened

About this event

Zapraszamy serdecznie do lutowej edycji spotkania Startup Grind Kraków, która odbędzie się 27/02/2020 o godzinie 18.30. Naszym gościem będzie Dawid Zieliński - założyciel i prezes Zarządu Columbus Energy, lidera rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Od 6 lat z sukcesem rozwija firmę, której zaufało już ponad 10 000 rodzin, a sama spółka wyceniana jest przez inwestorów giełdowych na prawie 1 mld zł. Na co dzień przedsiębiorca, wizjoner oraz osoba aktywnie działająca na rzecz ekologii. Od 2007 roku zdobywał doświadczenie menedżerskie, pracując dla Heidelberg Technology Centre, Air BP, czy też MARS Polska. W 2009 skupił się na odnawialnych źródłach energii. Podczas spotkania dowiecie się jak wyskalować firmę i odnieść sukces w rozmowie, którą  poprowadzi Stan Forczek, a także sami będziecie mogli zadać pytania na interesujące was tematy i porozmawiać w zrelaksowanej atmosferze podczas networkingu zaraz po oficjalnej części spotkania. Bilety można zakupić na: https://www.startupgrind.com/krakow/.

Koszt biletu to 25zł (w tym poczęstunek).  

Szczególne podziękowania dla Dawida Zielińskiego za przyjęcie naszego zaproszenia na wydarzenie, Cluster Cowork za udzielenie przestrzeni na ulicy Józefitów 8, Rexton Digital za oprawę medialną, Popcorn Polska za zorganizowanie eventu oraz Galerii Variete za wsparcie. 

Speaker

 • Dawid Zieliński

  Dawid Zieliński

  Columbus Energy

  Prezes Zarządu

  Dawid Zieliński - założyciel i prezes Zarządu Columbus Energy, lidera rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce. Zbudowana przez niego firma wyceniana jest przez inwestorów giełdowych na prawie 1 mld zł.

  Read More
 • When

  Thursday, Feb 27
  6:30 PM - 9:00 PM (CET)

  Where

  Cluster Cowork
  Józefitów 8 Kraków30-039

  Brought to you by

  • Stan Forczek

   Stan Forczek

   Startup Grind Krakow

   Co-Director

  Partners