Pozytywna strona porażki, czyli lekcje wyciągnięte z upadku.

Krakowski Park Technologiczny - Podole 60 Kraków, 30-392
Krakow
Thu, Apr 25, 2019, 6:00 PM (CEST)

Check out what happened

About this event

Śledząc biznesowe i osobiste losy przedsiębiorców, wydaje się, że ich życie to pasmo nieustannych sukcesów. Dopiero bliższe poznanie ich historii pokazuje, że rzeczywistość może być zupełnie inna. Najwięksi wizjonerzy, przedsiębiorcy przeżywali ogromne porażki i rozczarowania, które jednak później potrafili wykorzystać do zbudowania swojego sukcesu.

Sztandarowym przykładem ludzi, którzy pozbierali  się po sporej porażce to Steve Jobs oraz Walt Disney.  Jednak wielu ludzi ma dalej problem z przyznawaniem sie do porażek, niepowodzeń biznesowych. 

Adam Weber CEO Pomelody, repreztujący edtechowy startup nie boi sie o tym mówić, dlatego na własnym przykładnie omówi z nami temat jak szybko i łatwo zdobyć pięniądze na pomysł biznesowy  oraz jak również szybko można je stracić. Adam podzieli sie z nami swoimi wyciągniętymi lekcjami z porażki. Opowie jak udało mu się osiągnąć  sukces tworząc dobrze prosperującą firme o globalnym zasięgu. 

Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up, szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie! Przyjdź i zainspiruj się, posłuchaj wpaniałej histori, zdobądź nowych przyjaciół biznesowych oraz poznaj globalną społeczność Startup Grind.

Do zobaczenia wkrótce, 

Wasz SG Kraków!

Speaker

 • Adam Weber

  Adam Weber

  Pomelody

  CEO

  CEO Pomelody i Awake Agency. Z wykształcenia muzyk orkiestrowy, z zawodu i zamiłowania przedsiębirca. To doświadczenie okazało się bezcenne w bizesie. Pomelody jest startupem edtechowym, który w 2018 roku został nagrodzony prestiżowym grantem dla najbardziej innowacyjnych firm w UE. Na swoim koncie mają sukces kampani crowfundingowych na Kickstarterze i wspieramy.to, a pierwsze finansowanie na etapie pomysłu udało się pozyskać w kilka dni.

  Read More
 • When

  Thursday, Apr 25
  6:00 PM - 9:00 PM (CEST)

  Where

  Krakowski Park Technologiczny
  Podole 60 Kraków30-392

  Brought to you by

  • Stan Forczek

   Stan Forczek

   Startup Grind Krakow

   Co-Director

  Partners