Pozytywna strona porażki, czyli lekcje wyciągnięte z upadku.

Krakowski Park Technologiczny - Podole 60 Kraków, 30-392 Krakow
Thu, Apr 25, 2019, 6:00 PM (CEST)

Check out what happened

About this event

Śledząc biznesowe i osobiste losy przedsiębiorców, wydaje się, że ich życie to pasmo nieustannych sukcesów. Dopiero bliższe poznanie ich historii pokazuje, że rzeczywistość może być zupełnie inna. Najwięksi wizjonerzy, przedsiębiorcy przeżywali ogromne porażki i rozczarowania, które jednak później potrafili wykorzystać do zbudowania swojego sukcesu.

Sztandarowym przykładem ludzi, którzy pozbierali  się po sporej porażce to Steve Jobs oraz Walt Disney.  Jednak wielu ludzi ma dalej problem z przyznawaniem sie do porażek, niepowodzeń biznesowych. 

Adam Weber CEO Pomelody, repreztujący edtechowy startup nie boi sie o tym mówić, dlatego na własnym przykładnie omówi z nami temat jak szybko i łatwo zdobyć pięniądze na pomysł biznesowy  oraz jak również szybko można je stracić. Adam podzieli sie z nami swoimi wyciągniętymi lekcjami z porażki. Opowie jak udało mu się osiągnąć  sukces tworząc dobrze prosperującą firme o globalnym zasięgu. 

Masz pomysł, ale nie wiesz jak zacząć? Masz start-up, szukasz kontaktów lub finansowania? To wydarzenie jest dla Ciebie! Przyjdź i zainspiruj się, posłuchaj wpaniałej histori, zdobądź nowych przyjaciół biznesowych oraz poznaj globalną społeczność Startup Grind.

Do zobaczenia wkrótce, 

Wasz SG Kraków!

Speaker

When

Thursday, Apr 25
6:00 PM - 9:00 PM (CEST)

Where

Krakowski Park Technologiczny
Podole 60 Kraków30-392

Brought to you by

 • Stan Forczek

  Stan Forczek

  Startup Grind Krakow

  Co-Director

Brought to you by

 • This Could Be You

  This Could Be You

  Become a Chapter Director

  View Profile
 • Phin Mpofu (Startup Grind)

  Phin Mpofu (Startup Grind)

  Startup Grind

  Director, Global Community

  View Profile

Partners